Neprehliadnite

Podporte nás na facebooku

   razitko.pngklik na obrázok

safetyImg_SK.png 


                                                                                                           

Boxy na zošity

Box na zošity A4 s gumičkou Cute Animals Tiger

kód:HL079109

Box na zošity A4 s gumičkou Cute Animals TygerObľúbený box na zošity vo formáte A4. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu.

Box na zošity A4 s gumičkou Cute Animals Zebra

kód:HL079110

Box na zošity A4 s gumičkou Cute Animals ZebraObľúbený box na zošity vo formáte A4. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu.

Box na zošity A4 s gumičkou Cute Animals Koala

kód:HL079111

Box na zošity A4 s gumičkou Cute Animals KoalaObľúbený box na zošity vo formáte A4. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu.

Box na zošity A5 s gumičkou Cute Animals Tiger

kód:HL079113

Box na zošity A5 s gumičkou Cute Animals TygerObľúbený box na zošity vo formáte A5. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu.

Box na zošity A5 s gumičkou Cute Animals Zebra

kód:HL079114

Box na zošity A5 s gumičkou Cute Animals Zebra.Obľúbený box na zošity vo formáte A5. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu.

Box na zošity A5 s gumičkou Cute Animals Koala

kód:HL079115

Box na zošity A5 s gumičkou Cute Animals KoalaObľúbený box na zošity vo formáte A5. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu.