Neprehliadnite

Podporte nás na facebooku

   razitko.pngklik na obrázok

safetyImg_SK.png 


                                                                                                           

O nás

Vítame Vás na stránkach spoločnosti Amarok s.r.o., nájdete tu kompletný sortiment pre Vašu firmu , záleží len na Vás, čo si zvolíte:                                                                          

1/ Internetový obchod www.amarok.sk - nonstop, pri platbe vopred, alebo na dobierku zľava 2%  nákup nad 84€ vrátane DPH, pri veľkoodbere po dohode poskytujeme ďalšie množstevné zľavy...


2/ e-mail:amarok@amarok.sk                                                                   

*Súkromná osoba má nákup na platbu vopred cez účet.*Na dobierku dodávame pre firmu a živnosť.   

Formy platby: 

1/Bezpečný nákup dobierkou - pre podnikateľov.
Za objednaný tovar zaplatíte kuriérovi až pri jeho obdržaní v hotovosti.Tovar, ktorý si objednáte u nás, Vám doručíme kuriérom UPS.

2/Podnikateľský subjekt - vklad na účet firmy vopred, alebo na faktúru pre zmluvných odberateľov splatnosť 7 dní po dohode.

Hlavný logistický sklad sa nachádza mimo Bratislavy. V Bratislave je možný osobný odber po vzájomnej dohode v pracovnej dobe.       

1. Objednajte si tovar, o ktorý máte záujem, (môžte to uviesť aj do poznámky). Spôsob odberu uveďte osobný odber. Čakajte na potvrdenie objednávky, k odberu na prevádzke  - Rusovce.

Vrátenie tovaru:                                                                                                                               Tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 kalendárnych dní za predpokladu, že nebol používaný a je zabalený v originálnom balení, okrem potravín. Náklady na spätné poštovné si hradí zákaznik sám. 

V prípade doručovania rozmernejšieho a ťažšieho tovaru dopravnou službou, táto nie je povinná riešiť donášku priamo do bytu. Z tohto dôvodu kupujúci musí počítať so zabezpečením tejto služby svojpomocne. Reklamácie na nevykonanú vynos tovaru dopravnou službou predávajúci nebude akceptovať.

Ostatné ujednania:
Kupujúci prehlasuje, že sa pred vyplnením objednávky zoznámil s týmito obchodným podmienkami predávajúceho a reklamačným poriadkom predávajúceho a že s týmito súhlasí.

Ochrana osobných dát:
Internetový obchod
amarok.sk si váži Vašu dôveru a zaväzuje sa, že bude chrániť Vaše dáta, ktoré museli byť uvedené pri realizácii objednávky.Vaše dáta nebudú v žiadnom prípade poskytnuté tretej osobe. Môžu byť využité výhradne prevádzkovateľom internetového obchodu
a to výhradne pre účely štatistického spracovania a priamej komunikácie so zákazníkom.

 
Prajeme Vám príjemné nakupovanie....

Zapísaný v Obchodnom registri Bratislava I. 37194/B odd.Sro